Porady Prawne przez internet – PoradaPodatkowa.pl

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

Wioletta Dyl

Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu i prawa informatycznego, które jest jej pasją. Posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie prawne, obecnie prowadzi własną kancelarię prawną.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony
  z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci
  100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy już w ciągu 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Pomożemy Ci – nasz zespół tworzy sztab specjalistów z rozmaitych dziedzin prawa, dlatego Twoje pytanie z pewnością trafi do odpowiedniego prawnika-specjalisty.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Zależy Ci na dyskrecji? Masz krępujące pytanie? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Nie wymagamy żadnych innych danych osobowych.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | ...
Następne › »

W pełni profesjonalna, szybka porada za adekwatną, niewygórowaną cenę. 

Polecam

Jacek

Dziękuję za obszerną i bardzo pomocną odpowiedź. Będzie bardzo przydatna w dalszym działaniu.

Tadeusz, 66 lat

Witam! Otrzymałem od Państwa szybką, konkretną odpowiedź. Polecam innym tą formę obsługi prawnej. 

Pozdrawiam

Krzysztof, 42 lata

Bardzo dziękuję. Odpowiedź była wyczerpująca i bardzo jasna i zrozumiała.

Danuta, 62 lata

Dobry wieczór serdecznie Pani dziękuję za napisaną umowę wynajmu mojego domu. 

Z powazaniem

Marianna

Rzetelna, konkretna i wyczerpująca odpowiedź, która w znaczący sposób rozwiała moje wątpliwości i pomogła w rozwiązaniu sytuacji.

Katarzyna

Dziękuję za szybką i wyczerpującą odpowiedź. Jak dla kogoś kto nie zna się na prawie bardzo pomocne porady, duży plus za możliwość zadawania dodatkowych pytań. Zdecydowanie będę polecać ten portal moim znajomym. 

Dziękuję i pozdrawiam

Iwona

Profesjonalna obsługa i szybka odpowiedz poparta argumentami prawnymi. 

Polecam każdemu

Milena

Dziękuję za szybką, wyczerpującą odpowiedź w postaci profesjonalnie przygotowanej opinii prawnej, popartej interpretacjami i wyrokami Sądów.

Mariusz, 55 lat

Opinia prawna wraz z pismem do SKO zostały przygotowane bardzo profesjonalnie. Jeśli zajdzie taka potrzeba będziemy w dalszym ciągu korzystać z usług firmy "eporady24".

Grażyna, 64 lata

Dziękuję za pomoc. Odpowiedzi otrzymałem szybko i były merytorycznie. Gdyby ktoś potrzebował porady chętnie będę promował ten portal. 

Pozdrawiam

Andrzej

Dobra szybka porada bez wychodzenia z domu i szukania prawnika.

Małgorzata, rolnik, 27 lat

Super szybka porada!

Sabina

Jestem w pełni zadowolona z udzielonej porady. Konkretna, na temat. Ogólnie bez zastrzeżeń. 

Pozdrawiam

Teresa

Wprawdzie oczekiwałem odpowiedzi w treści, którą uzyskałem. Jednak utwierdza mnie to, w przekonaniu, że muszę uzbroić się w cierpliwość.

Janusz, 55 lat

 Jestem zadowolona z porady.

Dziękuję

Grażyna

Serdecznie dziękuję Pani Mecenas Annie Sufin za klarowną i wyczerpującą odpowiedź na moje pytanie. Wreszcie ktoś rzetelnie i bardzo fachowo wyjaśnił mi, co mogę, a czego najprawdopodobniej nie uda mi się przeprowadzić. Tak się przejęłam opinią, że dzisiaj nie ustąpiłam mojemu prawnikowi, i odebrałam mu wszystkie zgromadzone przeze mnie dokumenty, których on nie zdążył wykorzystać przez siedem lat, doprowadzając do przedawnienia sprawy.

Irena, 45 lat

Jestem bardzo zadowolona z porady. Odpowiedź była szybka i zrozumiała. 

Dziękuję i pozdrawiam

Donata

Porada od Pani Izabeli Nowackiej-Marzeion była bardzo konkretna i rozwiała moje wszystkie wątpliwości. Skorzystałam również z opcji pytania dodatkowego, aby mieć pewność w 100%, że dobrze zrozumiałam zapisy prawa.

Bardzo dziękuję za pomoc oraz szybką odpowiedź

Maria

Dziękuję bardzo za cenne wskazówki jak powinnam postępować chcąc zacząć nie bać się o swoją i syna przyszłość. Pan Janusz naprawdę bardzo mi pomógł! Nawet tym dobrym słowem. 

Dziękuję

Joanna, 27 lat

Szybka i profesjonalna usługa.

Jarek, instalator, 52 lata

Polecam korzystanie z serwisu, ponieważ korzystałam już kilkakrotnie i zawsze otrzymałam poradę kompetentną, pełną, zrozumiałą i w krótkim czasie ( a na tym zależy mi najbardziej). Bardzo dziękuję za współpracę i pozdrawiam .Na pewno będę korzystała w przyszłości, bo obecnie życie bez porad prawnych jest prawie niemożliwe.

Jolanta, inż.technolog, 58 lat

Bardzo dziękuję za tak szybkie napisanie skargi. Napisana jest ona rzetelnie, poparta przepisami prawa. Na pewno w potrzebie skorzystam z Waszych usług, polecać będę znajomym.

Alina

Szybko sprawnie konkretnie

Mariusz, asystent kierownika kontroli jakości, 36 lat

Dziękuję za przygotowanie opinii, znalazło się w niej bardzo dużo przepisów oraz interpretacji, które są dla mnie przydatne.

Anna

Odpowiedz bardzo konkretna dokładnie opisane jak postępować problem znika.

Pozdrawiam

Stanisław, 65 lat

Bardzo szybka , fachowa i wyczerpująca odpowiedź na wszystkie pytania. Dziękuję serdecznie za udzieloną pomoc, która sprawiła, że nie mam już obaw dotyczących mojej sprawy. Polecam laikom prawniczym Wasz portal.

W Nowym Roku życzę pomyślności

Regina

Jestem bardzo zadowolona z kompetencji i szybkiej porady.

Jagoda

Dziękuję, jestem bardzo zadowolona z odpowiedzi szybkiej i konkretnej.

Pozdrawiam serdecznie

Halina, ageny Ubezpieczeniowy

Po raz kolejny korzystałam z portalu eporady24.pl jestem w 100% usatysfakcjonowana w pełni profesjonalnym podejściem do sprawy oraz wyczerpującą odpowiedzią na zadane pytanie.

Polecam

Hanna, pracownik biurowy, 37 latSzukamy ambitnego prawnika » wizytówka