Porady Prawne przez internet – PoradaPodatkowa.pl

Specjaliści z różnych dziedzin

Zadanie pytania do niczego nie zobowiązuje!  /  Pracujemy 7 dni w tygodniu

Załącznik 1:
+ Dodaj następny załącznik

Dlaczego warto?Numer telefonu pozwoli na kontakt
w przypadku podania nieprawidłowego emaila.
Otrzymasz SMS o wycenie i przygotowaniu
głównej odpowiedzi, a także w przypadku
problemów technicznych. Wiele razy podany
numer pomógł szybciej rozwiązać problem.

Wycenę wyślemy do 1 godziny
* W dni robocze w godzinach od 7 do 20.
* W weekendy i święta do 4 godzin.

 • Tomasz KrupińskiNastępny prawnik

  Tomasz Krupiński

  Radca prawny, specjalizuje się w prawie nieruchomości i prawie lokalowym (wykup mieszkań, najem, eksmisje, zasiedzenia itp.) oraz w prawie rodzinnym (rozwody, alimenty, podział majątku itp.). Doradza też wspólnotom mieszkaniowym i zarządcom nieruchomości (sam również ma…

 • Eliza RumowskaNastępny prawnik

  Eliza Rumowska

  Prawniczka związana z serwisem ePorady24 od początku jego istnienia, administrator, udziela porad w najbardziej złożonych sprawach. Specjalizuje się w prawie cywilnym, zwłaszcza w prawie konsumenckim (reklamacje, gwarancje itp.). Prowadzi własne biuro prawne. Jako prokurent…

 • Hanna ŻurowskaNastępny prawnik

  Hanna Żurowska

  Radca prawny od 1994 r., mediator. Udziela porad z zakresu prawa autorskiego i nowych technologii. Zajmuje się sporządzaniem regulaminów sprzedaży przez internet oraz umów z zakresu e-biznesu. Przygotowuje porady z prawa cywilnego, rodzinnego, pracy oraz handlowego i gospodarczego…

 • Jakub BonowiczNastępny prawnik

  Jakub Bonowicz

  Radca prawny obsługujący przedsiębiorców i osoby fizyczne w kraju i za granicą. W kręgu jego zainteresowań pozostają sprawy najbardziej kontrowersyjne. Specjalizuje się w prawie podatkowym (doradztwo w zakresie VAT, PIT, CIT, optymalizacja podatkowa…)

 • Wioletta DylNastępny prawnik

  Wioletta Dyl

  Radca prawny. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu…

 • Monika WycykałNastępny prawnik

  Monika Wycykał

  Prawniczka, specjalizuje się w prawie cywilnym, konsumenckim, prawie własności intelektualnej, mieszkaniowym i gospodarczym. Aktualnie doktorantka na Wydziale Prawa i Administracji UJ w Krakowie (w przygotowaniu rozprawa doktorska z zakresu prawa własności intelektualnej)…

 • Pozostali prawnicyNastępny prawnik

  Zespół ePorady24

  Zobacz opisy pozostałych prawników…

7 tysięcy pozytywnych opinii
zadowolonych klientów ›

Ponad 67 tysięcy
zrealizowanych zleceń ›

Pytania dodatkowe (do zakresu)
bez żadnych ograniczeń ›

Wioletta Dyl

Radca prawny, absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Wrocławskiego. Udziela porad prawnych z zakresu prawa autorskiego, nowych technologii, ochrony danych osobowych, a także prawa konkurencji, podatkowego i pracy. Zajmuje się również sporządzaniem regulaminów oraz umów, szczególnie z zakresu e-biznesu i prawa informatycznego, które jest jej pasją. Posiada kilkudziesięcioletnie doświadczenie prawne, obecnie prowadzi własną kancelarię prawną.

 • Dajemy Ci 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy! Jeśli nie będziesz zadowolony
  z jakości otrzymanej porady – zwrócimy Ci
  100% wpłaconej kwoty. Korzystając z naszych usług, nic nie ryzykujesz!

  Zobacz szczegóły
 • Boisz się, że porada może być zbyt zawiła lub niepełna? Nie martw się – po otrzymaniu porady możesz w nieograniczonym czasie zadawać nieograniczoną ilość nieodpłatnych pytań dodatkowych.

 • U nas zadanie pytania nic Cię nie kosztuje! Jeśli wycena porady nie będzie Cię satysfakcjonować – będziesz mógł bez konsekwencji zrezygnować z usługi.

 • Jeśli zależy Ci na błyskawicznej poradzie prawnej, to trafiłeś we właściwe miejsce. W typowych sprawach porad udzielamy już w ciągu 24 godzin!

 • Masz niecodzienne pytanie prawne? Pomożemy Ci – nasz zespół tworzy sztab specjalistów z rozmaitych dziedzin prawa, dlatego Twoje pytanie z pewnością trafi do odpowiedniego prawnika-specjalisty.

 • Porady prawne w naszym serwisie to przede wszystkim niezwykła wygoda – nie wychodzisz z domu, nie umawiasz się wcześniej z prawnikiem, a do tego masz stały dostęp do porady!

 • Zależy Ci na dyskrecji? Masz krępujące pytanie? Aby zadać pytanie, wystarczy, że podasz imię oraz e-mail. Nie wymagamy żadnych innych danych osobowych.

 • Wydaje Ci się czasem, że prawnicy mówią obcym językiem? Nie u nas! W poradzie prawnej otrzymasz nie tylko cytaty z odpowiednich aktów prawnych, ale przede wszystkim ich jasną i zrozumiałą interpretację w odniesieniu do Twojej konkretnej sytuacji.


Opinie naszych Klientów:

« ‹ Poprzednie
| | | | | | | ...
Następne › »

Po raz kolejny korzystałam z portalu jestem w 100% usatysfakcjonowana w pełni profesjonalnym podejściem do sprawy oraz wyczerpującą odpowiedzią na zadane pytanie. 

Hanna

System porad prawnych przez internet bardzo dobrze funkcjonuje. Odpowiedzi są wyczerpujące. Cena porad przystępna.

Leszek, HANDLOWIEC, 61 LAT

Pan Jakub Bronowicz udzielił mi fachowej i szybkiej porady. Po raz drugi Radca pomógł mi w ważnej sprawie. Mam duże uznanie dla wiedzy i doświadczenia zawodowego Radcy. Wystawiłabym ocenę celującą, ale nie ma jej w podanej skali ocen. Wielokrotnie korzystałam z pomocy prawnej portalu i nadal będę prosić o radę, gdy będzie taka potrzeba. 

Z poważaniem

Maria, nauczyciel

Porada prawna w 100 % satysfakcjonująca.

Polecam

Iwona

Bardzo dokładne, konkretne, nie szablonowe, trafiające w sedno i co najważniejsze szybkie odpowiedzi. Bardzo dziękuję Pani mecenas Izabeli Nowackiej-Marzeion.

Monika

Po raz drugi korzystam z porady prawnej przez internet i jestem zadowolona.

Barbara, emeryt, 60 lat

Pani Wioleta Biel w sposób profesjonalny udzieliła mnie porady z zakresu przepisów prawa podatkowego. Stanowisko wnioskodawcy we wniosku o wydanie interpretacji indywidualnej zostało merytorycznie przedstawione i udokumentowane. Jestem bardzo wdzięczna za okazaną pomoc.

Maria

Odpowiedź na moje pytanie wyczerpująca i przydatna, omawiająca szczegółowo temat. Chciałam upewnić się czy dobrze zinterpretowałam przepisy dot. odliczania podatku VAT.

Stanisława

Porada przygotowana bardzo profesjonalnie.

Zofia, ekonomista, 59 lat

Pełny profesjonalizm. Korzystam tylko z tej kancelarii.

Jerzy, inżynier, 59 lat

Udzielone informacje, były wprost nieocenione. Mogę spać spokojnie wiedząc, że nikt nie będzie mnie ścigał za nieświadomie popełnione błędy. A taki spokój nie da się wycenić.

Pozdrawiam i życzę sukcesów

Maria, nauczyciel na emeryturze, 65 lat

Bardzo szybka ,rzetelna, fachowa.

Halina

Dziękuję za odpowiedź na moje pytanie - była jasna i precyzyjna, wyjaśniła moje wątpliwości. To dobrze, że istnieje taka strona, gdzie szybko, bez wychodzenia z domu i tracenia cennego czasu można uzyskać rozwiązanie nurtujących człowieka wątpliwości Będę nadal korzystać z Waszego serwisu jak również polecać Was swoim znajomym. 

Elżbieta, terapeuta, 53 lata

Odpowiedź rzetelna i konkretna

Jarosław, inżynier, 43 lata

Naprawdę jestem bardzo wdzięczny za pomoc i fachową poradę prawną. Pan Marek Gola potrafi z beznadziejnej sytuacji znaleźć "światełko w tunelu". Cenię również dużą elastyczność i dostosowanie ceny porady do obecnej sytuacji życiowej.

Ernest, 23 lata

Dziękuję odpowiedz na pytanie główne była jasna i wyczerpująca. Wyjaśniło to moje wątpliwości będę polecał tę stronę znajomym.

Joachim

Dziękuję za przypomnienie, że zajmujecie się Państwo pismami/sprawami procesowymi. Mam dużo innych spraw, które wymagają interpretacji prawnej i uregulowania. Długo bylem poza Polską. Teraz, Państwa firma jest moim 1-szym wyborem w dziedzinie prawa. Bardzo Pani Mecenas dziękuje za tak wnikliwa i kompetentna analizę. 

Dariusz

Profesjonalizm

Arkadiusz, ekonomista, 50 lat

Bardzo profesjonalna porada przy jednoczesnym porównaniu prawa polskiego i USA w zakresie spraw spadkowych. Bedę nadal korzystać z Waszego serwisu jak również polecać Was swoim znajomym. Wspaniały pomysł na utworzenie takiej strony internetowej! 

Teresa

Dziękuję za poradę

Antoni, inżynier, 51 lat

Szanowni Państwo, oceniam otrzymana odpowiedz główną jako bardzo dobra. Powala ona mi spojrzeć precyzyjniej na stan problemu. Rzuca nowe dla mnie światło na wiele aspektów, oraz proponuje sensowne możliwości dalszych działań. Być może zadam jakieś pytanie dodatkowe, w niedługim czasie. Dziękuje za solidna prac., 

Pozdrawiam

Michał

Jestem bardzo zadowolony z waszych usług gdyż jestem osobą niepełnosprawną po amputacji kończyn dolnych gdyby nie wasza kancelaria nie miał bym możliwości rozwiązania swojego problemu ponieważ nie wychodzę z domu a dzięki wam mogłem uzyskać bardzo obszernej porady prawnej i rozwiązać swój problem na pewno w razie potrzeby będę korzystał z usług waszej kancelarii i będę was polecał dziękuje za pomoc. 

Pozdrawiam

Arkadiusz, 49 lat

Dziękuję za profesjonalną poradę prawniczą oraz wyczerpującą odpowiedź dotyczącą podziału majątku wspólnego. Mam nadzieję na dalszą współpracę z panem Markiem. Skorzystam z porad zaczerpniętych z panelu eporady24.pl. Jeżeli będę miała jakieś wątpliwości wiem, że otrzymam profesjonalną rzetelną odpowiedź. 

Marzena, mgr. pielęgniarstwa, 46 lat

Doskonała porada: Mecenas Tomasz Krupiński

Dariusz, nauczyciel, 52 lata

będę korzystał w przyszłości - strukturalnie zapewnia uzyskanie konkretnej odpowiedzi. 

Dariusz, nauczyciel, 52 lata

Bardzo dziękuję za wyczerpującą pomoc prawną. Będę polecała serwis znajomym.

Joanna

 Witam, Bardzo dziękuję za wnikliwe i profesjonalne wyjaśnienia dotyczące mojej sprawy. Konkluzja rozważań prawnych jest jasna i jednoznaczna, mam nadzieję, że dzięki niej uda mi się zakończyć pozytywnie moją sprawę. Cieszę się, że istnieje tak profesjonalny serwis jak eporady24 Proszę państwa szkoda tracić czas na przeszukiwanie internetu i poszukiwanie właściwych rozwiązań co do waszych prywatnych spraw. Napiszcie zapytanie do „eporady24”, a szybko, konkretnie i na temat dostaniecie odpowiedź... Za niewielką opłatą uzyskałam nie „odpowiedź”, lecz „odpowiedzi”, bo było ich kilka i jestem w pełni usatysfakcjonowana. Mogłam również zadawać dodatkowe pytania, dotyczące uszczegółowieniu mojego problemu, bez dodatkowych opłat. Jeśli kiedykolwiek będę miała problem prawny na pewno skorzystam z Państwa usług. Poleciłam Wasz serwis znajomym i rodzinie. Bardzo dziękuję. JESTEŚCIE THE BEST

Serdecznie pozdrawiam cały zespół serwisu

Bogusława, 48 lat

Jestem generalnie zadowolony z wydanej opinii. Widać "życiowe podejście" w odpowiedzi udzielonej przez prawnika serwisu. Co innego jest serwowanie tekstów z orzecznictwa sądowego, które w większości znam, a co innego (jak w tym przypadku) jest jasne określenie szans w danej sprawie, biorąc pod uwagę realizm i niedoskonałość przepisów prawnych w materii, w której się obracam (i którą dotyczyło moje pytanie). Poza tym zostały rozwiane moje wątpliwości i wiem jakie podjąć kroki w mojej sprawie. Mając powyższe na uwadze, wystawiam ocenę bardzo dobrą i zachęcam tym samym innych do skorzystania oferty serwisu eporady24.

Konrad, prawnik (wyuczony) przedstawiciel handlowy (wykonywany), 32 lata

Szybko i skutecznie wszystko bardzo dobrze wytłumaczone.

Mariusz, spawacz, 26 lat

Bardzo dziękuję za poradę. Odpowiedź w szybkim tempie, rzeczowa, konkretna, napisana przystępnym językiem. Cena tez satysfakcjonująca. Bardzo polecam, cenię za fachowość i szybką realizację. Jeszcze raz dziękuję.

WiolettaSzukamy ambitnego prawnika » wizytówka